Gümüş, Çelik ve Altın Takı Üretimi

1925 ayar gümüş, çelik, yarı değerli doğal taşlar ve altın işleyen, ülkemize dünya standardında gümüş mücevher takı üretim olanaklarını kazandıran üretim merkezi, kolyeden bileziğe, yüzükten broş’a, küpeden bilekliğe ve çeşitli süs aksesuarlarına kadar binlerce farklı modelde özgün üretim gerçekleştirilmektedir.

Devamı→.

2250 M2 Üretim Tesisi

2İstanbul Avcılar’daki 2250m2′lik bir alana taşınması ile kurulan Sezgin Mücevherat Tasarım ve Üretim Merkezi, bugün, 200′e yakın takı zanaatkarına ve geçmişten günümüze takının evrimini, beğenideki değişimi, her zevke göre farklılaşan talebi algılayan yetenekli tasarımcılara ev sahipliği yapmaktadır.

Devamı→

Yüksek Üretim Kapasitesi

3Yıllık 12 ton gümüş işleme kapasitesine sahip olan Üretim Merkezi,. kendine ait özgün tasarımların üretimlerini gerçekleştirirken, aynı zamanda dünyanın farklı noktalarından gelen üretim talebini de karşılamaktadır.

Devamı→

Tarihten Gelen Tasarım

4Binlerce yılın içinden süzülüp gelen teknik incelikleri, detaylarda saklanan derinliği ve onlarca medeniyetin izini taşıyan Anadolu kültürünü, modern dünyanın beğeni ve zevklerine yansıtmak, genel tasarım eğilimimiz ve de çalışmalarımızın temelini oluşturmaktadır.

Devamı→.